Najnovšie recenzie zo sekcie Strešné boxy

musashi musashi

Pridané: 6. marca 2016

• priestranny a siroky (mal som predtym hakr future line 340, ktory bol uzsi a vyssi, tento mi sekne viac)
  • krasny dizajn (porovnatelny so stylom thule a urcite lepsi ako predosla seria hakr future line)
  • otvaranie z oboch stran (len si treba davat pozor, ze vzdy musi zostat opacna strana zamknuta, lebo ja si to neuvedomil, veko sa mi zrazu zodvihlo na oboch stranach, skrizilo a mal som co robit aby som to zatvoril naspat)
  • dno spevnene dvoma pozdlznymi kovovymi vystuhami
  • nalepky (ako tu uz niekto pisal, nalepky zrejme rychlo odidu. po oprsani a zasnezeni ich voda podmyla, lep zbelel a zrejme casom odpadnu)
  • plastove krytky nitov na boxe (su len nasunute a pri zavadeni o ne, casom odpadnu. mne po jednej dovolenke odpadli obe zadne)
  • makky plast (oproti mojho predoslemu boxu future line 340 maksi material)
  • zamok (sice trojbodoy ale drzia to len plastove diely, v starsom boxe som mal dva zamky ale bol to kov o kov)

zatial som s nim absolvoval len jednu zimnu dovolenku, mozno odvazne uz hodnotit, ale skusil som. napriek uvedenym vyhradam by som ho kupil opat.

Hakr Magic Line 370

Hakr Magic Line 370

Overený zákazník MALL.SK Overený zákazník

Pridané: 12. februára 2016

Zakúpený v MALL.SK

• Kvalita spracovania za tu cenu

Odporučam

Overený zákazník TAZAR Group s.r.o Overený zákazník

Pridané: 27. januára 2016

Zakúpený v TAZAR Group s.r.o

Veľkosť, dizajn, dvojstranné otváranie

Pridané: 25. januára 2016

Zakúpený v Hakr

• Dobrý dizajn a funkčnosť, pekný lesklý lak, dostatok miesta na uloženie prepravovaých vecí, možnosť otvárať s oboch bočných strán.
  • Reklamné nálepky sa odlepujú, popruhy vo vnútri sú trochu tenké a menej kvalitné, matky držiace kufor nie sú odolné voči samovoľnému vykrúteniu (odporúčam počas cesty pravidelne kontrolovať alebo si dokúpiť nové matky a hneď vymeniť pred jazdou), celkovo systém uchytenia na rám nie je až tak dobre domyslený a počas jazdy sa môže mierne pohybovať hlavne pri bočnom vetre. Chcelo by to do vnútra ešte nejaké zarážky ktoré by bránili posunu napr. lyží. Dno je z klzkého povrchu takže veci sa môžu pohybovať za jazdy.

Celkovo je výrobok za tú cenu veľmi dobrý a má len drobné nedostatky, ktoré nie sú vážnou chybou a sú ľahko odstrániteľné pre šikovných. Zatiaľ nemám najazdených viac kilometrov takže uvidíme čo ukáže čas.

Hakr Relax 310

Hakr Relax 310

Pridané: 14. januára 2016

(naposledy upravené 14. januára 2016)

• Cena , centralny zamok , farba
  • Prijal by som tuhší material .

Vcelku dobry produkt .

Pridané: 5. januára 2016

• Cena veľkosť značka

Vyhovuje mi veľkosťosťou

Thule Dynamic M 800

Thule Dynamic M 800

Pridané: 31. decembra 2015

Zakúpený v AutoTrip.sk

• upinanie na strechu bez naradia
  • obojstranne otvaranie
  • pomer hmotnost/nosnost
  • nizsia aerodynamicka hlucnost nez pri robustnejsich modeloch
  • zniesol by som priaznivejsiu cenu, ale je to THULE, navyse made in Germany, tak som to prekusol

box podla ocakavania splna vsetky funkcne aj esteticke poziadavky na 1*

Overený zákazník Doplnkydoauta.sk Overený zákazník

Pridané: 25. decembra 2015

Zakúpený v Doplnkydoauta.sk

• Dobrá kvalita
  • Postačujúca veľkosť(2x snowboard,2x lyže,topánky)
  • Žiane

Dobrá kvalita
Postačujúca veľkosť(2x snowboard,2x lyže,topánky)
Doporučujem

Thule Touring 700

Thule Touring 700

Overený zákazník TAZAR Group s.r.o Overený zákazník

Pridané: 18. decembra 2015

Zakúpený v TAZAR Group s.r.o

• Objem, kvalita spracovania, lahka montaz a demontaz.
  • Vaha a tazsia manipulacia kvoli rozmerom.

Pri montovani truhly a manipulacii s nou, treba pomoc 1 osoby, inak hrozi, ze si poskrabete lak, alebo s nou do nieco nechtiac tresnete. Narabat s lahkostou s cca 20kg a 220cm dlzky nie je asi pre nikoho malina. Na druhu stranu do truhly date vsetko, co potrebujete aj pre 6 clennu rodinu...

Overený zákazník OBCHODTH.SK Overený zákazník

Zakúpený v OBCHODTH.SK

• lahka inštalacia
  • zatial nič

Pridané: 10. decembra 2015

• Pekny vzhlad,dobra cena aj kvalita.
  • nic

Nekupujte tento box od mall.sk,pretoze uvadzaju ze je otvaranie obojstranne ale ani vyrobca ho nema v ponuke.Kupil som ho za najvysiu cenu ,lebo som myslel ze je obojstranne.Upozornil som ich v mall na to a klamu kludne dalej.

Pridané: 6. decembra 2015

Zakúpený v Hakr

• celkom pekne vyzerajúci box, perfektná cena, ale aj rozmer boxu je dobre nastavený. Kovové lišty na dne boxu pre tuhosť boxu sú niečo naviac oproti iným lacným boxom.
  • a ešte obojstranné otváranie je výhoda tohto boxu.
  • tých matiček a podložiek je trochu veľa na môj vkus, ale podarilo sa mi to pripraviť ku montáži za cca 15 minút. Je to ale daň za tie ostatné plusy

kto nechce dať raz toľko peňazí za Thule alebo
Hapro a stačí mu to 2-3 x do roka, tak je to dobrá voľba podľa mňa.

Uvidíme časom koľko naozaj znesie tento model.

Pridané: 3. decembra 2015

• Kvalita oproti boxům Hapro a Hakr

Box jsem chtěl koupit na heureka.sk, jelikož je levnější než na heureka.cz. Několik eshopů možnost zaslání zboží do ČR "nabízí" nicméně pravda je zcela jiná. Doporučuji si to nejdříve ověřit, než box objednáte. Každopádně určitě lze ušetřit! Střešní box jsem nakonec zakoupil u sportobchod.sk, který mi ho kupodivu zaslal z čr ale na jejich sk eshopu ho naleznete levněji než na sportobchod.cz!

Thule Touring 600 je velmi kvalitní box a tvarem mnohem lepší než předchozí řada pacific. Měl jsem půjčený box Hakr, montáží a materiálem je nesrovnatelně horší.

Měl jsem také půjčený box Hapro Traxer 6.6, ten již je kvalitnější než Hakr, nicméně na kvalitu Thule nedosahuje. Víko se kroutí a dokonce mi v Alpách v mrazu prasklo.

Thule Touring byl jasný výběr, aneb za málo peněz hodně muziky. Řada Thule Motion je dle mého zbytečně drahá a Touring bohatě postačuje!

Overený zákazník NAJNOSICE.SK Overený zákazník

Pridané: 30. novembra 2015

Zakúpený v NAJNOSICE.SK

• Kvalita Thule

Kvalita Thule oproti značkám Hakr, Neumann, Ultaplast a predovšetkým Hapro! Materiál oveľa lepšie. Kupujte radšej v kamennej predajni, kde máte možnosť porovnania.

Overený zákazník Sportega.sk Overený zákazník

Pridané: 27. novembra 2015

Zakúpený v Sportega.sk

• Intuitívna montáž, moment dotiahnutia, obojstranné otváranie, pekný vzhľad, kvalitný materiál

Výborný produkt

Pridané: 16. novembra 2015

Zakúpený v Hakr

• pekne vyzerá a aj objem je dostatočný
  • veľmi dobrá cena, lepšie ako kúpiť nosič na lyže
  • miestami pôsobí lacno, ale za 198 euro a takýto úžitok by ste asi lepšie nenašli

nízka cena, štandardná kvalita, vynikajúce úžitkové vlastnosti boxu. Netreba si teda za každú cenu kupovať box za 400-500 euro. Ja som ani viacej ako 200 nechcel dať.

Thule Dynamic L 900

Thule Dynamic L 900

Pridané: 30. októbra 2015

• pekný, aerodynamický, elegantný
  • nepraktický a veľmi drahý voči tomu čo Vám odvezie.

málo muziky za veľa peňazí, ale image vyhralo nad praktickosťou.

Pridané: 22. októbra 2015

Zakúpený v Hakr

• cena v porovnani s ostatnymi vyrobcami
  • lepsi dizajn ako iny vyrobca s rovnakou cenou
  • vlnite dno a extra hlinikova vystuz dava lepsiu pevnost dna boxu
  • pri nie standardnyh nosicoch (Yakima Whispbar - aerodinamicky profil) je nutne zakupenie extra uchytov od Yakimi a nasledna uprava plastovych podloziek kvoli vlnitemu dnu boxu
  • pri jazde v dazdi sa dostane voda do boxu, najskor cez vopred pripravene diery na uchytenie boxu - nutna uprava - nalepenie tesnenia

jeden s lacnejsich modelov na trhu, cena zodpoveda kvalite
mensie nedostatky by sa dali vylepsit aj pri zachovani terajsej ceny co by definitivne prospelo pri presadeni sa na trhu.

Hapro Traxer 6.6

Hapro Traxer 6.6

Pridané: 8. októbra 2015

• kovové výstuhy na dne boxu, dobrá cena , obojstranné otváranie, perfektné upnutie čeľusťou na základný nosič
  • podobná cena ako Thule základný model

zlatá stredná cesta za dobrú cenu,....

Zobrazujem 281 - 300 zo 440 recenzií 1...13 14 [ 15 ] 16 17...22