Najnovšie recenzie zo sekcie Strešné boxy

Pridané: 21. marca 2017

• Box je mimoriadne tuhý,
  • tichý
  • výborne poslúžil na dovolenke
  • naozaj výborná voľba
  • krásny dizajn

Pridané: 20. marca 2017

• dizajn
  • tichy
  • objem
  • manipulacia

Naozaj podarený dizajn, abosolvoval som prvých 1200km, box je tichý, objemovo dostatočný. Celkovo som s ním veľmi spokojný.

Overený zákazník OBCHODTH.SK Overený zákazník

Pridané: 23. februára 2017

Zakúpený v OBCHODTH.SK

• vďaka dĺžke ideálny na prepravu lyží, bežiek a ďalšieho lyžiarskeho vybavenia
  • Thule Fast Grip systém za ľudovú cenu
  • pekný dizajn
  • na rozdiel od drahších Thule boxov nemá vystuženú špicu
  • nemá kovovú výstuhu dna

Mojim potrebám vyhovuje, i keď vnútorná šírka 50 cm už je na hranici praktickosti, prijal by som trochu širšiu verziu.

Thule Fast Grip je super pri montáži/demontáži, okrem toho nepoškriabe strechu auta ani pekné hliníkové priečniky, ale uberá z vnútorného priestoru o niečo viac ako iné systémy.

Box sa na môj vkus ťažko otvára a zatvára, horné veko dolieha príliš tesne, možno kvôli vodotesnosti, alebo je to tým že je box ešte nový.

Prevážal som v ňom lyže, palice, lyžiarky a prilby pre troch ľudí, a zmestí sa to v pohode. Možno by sa tam dala napchať aj štvrtá sada.

Hakr Relax 310

Hakr Relax 310

Pridané: 19. februára 2017

Zakúpený v Hakr

• Vyskusal som ho raz a som spokojny.Odporucam pri tejto cene....

Pridané: 18. februára 2017

• Hlucnost v norme,dobry dizajn,zda sa velky ked ho vybalite z krabice,na aute kombi v strednej triede po montazi sa zda maly,ale nieje to myslene v zlom,dobra cena,prehladny navod na pouzitie,
  • Trosku by mohli byt doriesene nalepky ked uz tam su,niesu dobre poprilepovane,niektore kraje odstavaju alebo su vzduchove mapy pod priesvitnym plastom s napisom,na ciernom podklade to nevypada esteticky,neda sa to uz nanovo prilepit,dalej upevnovacie U profily so zavitmi po montazi dost vycnievaju do boxu ,nakonci su velmi ostre,hrozi prerezanie batoziny,mohli sa k boxu dodavat aspon krycie ciapocky,naozaj by to velmi pomohlo,radsej pridat cenu na boxe o par euro,urcite to je par centova zalezitost ale len tak doma to nenajdete ked to potrebujete. Montaz je dost komplikovana ked mate dotiahnut skrutky na vzdialenejsej strane,lebo sa tam nedostanete nakolko su tam panty na otvaranie napevno,tak isto aj U profily,tie na vzdialenejsej casti som montoval tak ze som ich strcil odspodu do boxu a aby mi nepadli dole som ich podoprel makkou hubkou ked som z druhej strany montoval skrutky.Asi je vyhoda ked sa da box otvarat z oboch stran,ale toto Vas nenapadne vsetko pri vybere boxu,hlavne si dajte pozor na poskriabanie auta pri montazi.Ale toto su to drobnosti ktore niesu az tak podstatne,skor rady..

Som spokojny

Overený zákazník OBCHODTH.SK Overený zákazník

Pridané: 10. februára 2017

Zakúpený v OBCHODTH.SK

• Ľahký,priestranný výhodný pre tých čo chcú vedľa nosiča ešte aj bicykel.perfektná inštalácia,box skoro vôbec nie je počuť ani pri väčšej rýchlosti.
  • Vzhľadom na väčšiu dĺžku boxu, možné obmedzenie otvorenia zadných dverí v závislosti na type a veľkosti automobilu.

Overený zákazník MALL.SK Overený zákazník

Pridané: 2. februára 2017

Zakúpený v MALL.SK

• Cena, velkost
  • Zatiaľ som nezistil žiadne

Za tu cenu úplne staci. Nemal som žiadne problémy ani s otváraním, dokonca to ide aj jednou rukou. Zámok tiež pohoda nezamrzol akurát keď je box úplne plný treba presne trafiť tie zámky

Hakr Magic Line 400

Hakr Magic Line 400

Overený zákazník MALL.SK Overený zákazník

Pridané: 24. januára 2017

Zakúpený v MALL.SK

• Velký, priestranny rýchla montáž.
  • Super cena.
  • Pri jazde tichý.
  • Maximalna spokojnost.
  • Zatial nič.

Skvela kombinácia kvality a ceny.

Pridané: 17. januára 2017

Zakúpený v Hakr

• Biela farba, pekny design, jednoducha montaz
  • Tuho iduci zamok, rezervy vo fixovani lyzi

Hakr Magic Line 350

Hakr Magic Line 350

Pridané: 11. januára 2017

Zakúpený v Hakr

• V celku velky box za tu cenu.
  • Čakal som ze bude väčší, v rozmeroch napísaná šírka 60cm, ale to ma len v najširšom bode, to ma trochu sklamalo. Nálepky uz pomaly odchádzajú, nemuseli tam ani byť.Inak všetko v poriadku.

Packline NX 215

Packline NX 215

Pridané: 10. januára 2017

• veľmi elegantný, nízky (len 30 cm) ale dostatočne široký, objem 450 litr., vyrobený z dvoch vrstiev plastu, zosilnený predok - aby vám v prípade kolízie nevyleteli napr. lyže, zaujímavé otváranie, prístup o oboch strán, nosnosť 75 kg, po diaľnici som s tým išiel aj 180 km/h,
  • nemá toľko doplnkov ako boxy thule

Môj jednoznačný víťaz pri porovnaní s podobnými truhlami od thule, používam ho ako v lete, tak aj v zime. Odporúčam všetkým záujemcom, ktorý zablúdia do tejto cenovej relácie.

UltraPlast MD 3

UltraPlast MD 3

Pridané: 15. decembra 2016

• Box je kvalitný a splnil očakávania.
  • Čo sa týka prístupu zamestnancov som nadmieru spokojná :) Odporúčam každému.

S prístupom zamestnancov som bola taktiež nadmieru spokojná :) Odporúčam každému.

Thule Touring 600

Thule Touring 600

Overený zákazník Autohaus Overený zákazník

Pridané: 21. novembra 2016

(naposledy upravené 21. novembra 2016)

Zakúpený v Autohaus

• Kupil som ho na zaklade recenzii a nebanujem
  • Zatial ziadne

Pre trojclennu rodinku a na zimne a lerne dovolenky uplne postacuje.
Nechcel som moc velky, tento je akurat.

Pridané: 21. októbra 2016

• na citroen c3 picasso ideálny box, obojstranné otváranie , pekný biely dizajn

ok

Overený zákazník NAJNOSICE.SK Overený zákazník

Pridané: 10. októbra 2016

Zakúpený v NAJNOSICE.SK

• Lacny, dostatocne velky. tym ze je uzky, ma maly odpor. Kedze je dlhy, date tam nielen lyze ale aj helmy a íne. Quick fix rychloupinaci system- parsekundove uchytenie
  • Rychloupinaci system je super na lacnejsie nosice s malym priemerom. Ak si kupite najsamsuper nosice Whispbar alebo Thule v tvare kridla, siroke, tak ten Quickfix sa uplne nedovrie, drzi to pevne, len to tak napohlad nevyzera ze by to tak malo pevne drzat. Pojazdime, uvidime

Super box za tu cenu, tichy, maly odpor kvoli malej celnej ploche. Umoznuje namontovat na jednu stranu, a na druhu este iny nosic- na bycikel, este par lyzi, atd. Pri jeho dlzke ma vsak dostatocny objem

UltraPlast MD 15

UltraPlast MD 15

Pridané: 6. októbra 2016

(naposledy upravené 6. októbra 2016)

• Kúpil som si Strešný box od firmy ULTRA PLAST, prešiel som s ním 5 tis. km, a box je stále ako nový. Som s ním maximálne spokojný. Pred ním som mal box od inej firmy, ale nevydržal toľko ako tento. ULTRA PLAST je žralok medzi malými rybami. Konečne normálny výrobca, oproti iným firmám, ktoré predávajú svoje boxy v prehnane vysokých cenách.

MAXIMALNA SPOKOJNOSŤ

Neumann Adventure 130

Neumann Adventure 130

Overený zákazník AutoTrip.sk Overený zákazník

Pridané: 24. septembra 2016

(naposledy upravené 24. septembra 2016)

Zakúpený v AutoTrip.sk

• Pre moje potreby vyborny

Tento box je presne to čo som potreboval maly ale sikovny

Pridané: 19. septembra 2016

Na E70 ako uliata