UltraPlast MD 3

9 kg
Zámok

• , zakúpené v InterStore.sk

• design

Vyhodna cena,splna moje poziadavky.Pekny design a dobre spracovanie.Slovensky vyrobok.

Objem
Výška
35 cm
9 kg
Zámok

Strešný box MOBY DICK 3 má univerzálne použitie na zimnú, ale aj letnú sezónu.

Jeho elegantné tvary zároveň zabezpečujú výborné aerodynamické vlastnosti.

Je vyrobený z kvalitného a vysoko húževnatého plastu UV stabilizovaného ABS, čím je zabezpečená farebná stálosť a vysoká nárazová odolnosť (pridelený atest MD N 00121-00 a úspešné zvládnutie crash testov).

Box je uzamykateľný jedným bezpečnostným zámkom, otváraný jedným bezpečnostným kľúčom, čo zaručuje vysokú odolnosť voči neoprávnenému otvoreniu.

Otváranie je bočné.

Uchytenie boxu pomocou U strmeňov je univerzálne na rôzne typy strešných nosičov s rozstupom (vzdialenosť medzi priečkami) 500-900 mm a maximálnou šírkou priečnikov 60 mm.

V mieste uchytenia je dvojnásobne zosilnená stena boxu, zároveň je box vybavený dvoma bezpečnostnými remeňmi.

V prípade iného rozstupu alebo šírky priečnikov Vám box upravíme na mieru.

Strešný box má pneumatické pružinové vzpery /dual force/, ktoré pomáhajú pri otváraní a zatváraní boxu a aretujú jednotlivé pozície.

Je možné si vybrať z rôznych farebných variantov : celočierny, čierno-šedý a celošedý.

• Box je kvalitný a splnil očakávania.
    • Čo sa týka prístupu zamestnancov som nadmieru spokojná :) Odporúčam každému.

S prístupom zamestnancov som bola taktiež nadmieru spokojná :) Odporúčam každému.

• Vyrobky mam dva..som spokojny,cenovo uplne...kvalitny,slovensky vyrobok...

Rad by som pochvalil aj ludi priamo vultraplast-e. Mili,prijemni,ochotniii...:-)

• keby vsetko takto fungovalo ako u nich ....
    • rychlost
    • poradia a aj pomozu...

keby vsetko takto fungovalo ako u nich ....
    rychlost
    poradia a aj pomozu.

• , zakúpené v InterStore.sk

• design

• pekný vzhľad, kvalitný plast, super aerodynamické vlastnosti, jednoduchá montáž, rýchle dodanie, perfektná cena

určite odporúčam

• kvalita za rozumnú cenu a v rozumnom čase

odporúčam

• Vyborny na dovolenkovu batozinu.
    • Potrebujete popruhy na upevnenie veci.

Na nase potreby vyhovuje,nenasli sme chybu