Northline Tirol

TOP 12 v kategórii Strešné boxy

Northline Tirol

Boxy Northline Tirol Vás upútajú už na prvý pohľad. Nová generácia unikátneho strešného boxu prešla širokým spektrom nielen inovácií, ale aj zmenou samotného výrobného procesu...
629 €

• kvalita výrobku
    • rýchloupínanie aj sada na T-drážku v cene
    • 2x upínacie popruhy v cene
    • privítal by som možnosť upevnenie tovaru na troch miestach,

Dobré spracovanie tovaru, pekné lakovanie, spojler a tvar. Vyberal som ho k SUV čiernej metalickej farby, strieborné pozdĺžne nosiče, čierne aero priečne nosiče a upevnenie na T drážku. Po umiestnení na auto, veľmi dobrý dojem, akoby som strešný box objednával a dal lakovať na zákazku. Super!

• , zakúpené v FUSION.sk

obojstranné
Zámok
Montážny systém
QUICK RELEASE / T-ADAPTER

Boxy Northline Tirol  Vás upútajú už na prvý pohľad. Nová generácia unikátneho strešného boxu prešla širokým spektrom nielen inovácií, ale aj zmenou samotného výrobného procesu. Oproti predošlému modelu sa Northline Tirol 420 vyrába v plne automatizovanej fabrike s počítačom ovládaným precíznym postupným a rovnomerným nahrievaním a chladením ABS platní. Táto technológia výrazne napomáha k pevnej a rovnomernej štruktúre kopuly a dna boxu. Túto technológiu má len úzka skupina výrobcov boxov v Európe.

Zmenou prešli aj vstupné materiály. ABS 5mm ( 5 vrstvové 2x ABS + 2x PMMA + 1 polykarbonát - Made in Austria) od top producenta ABS plastov, vyrábajúci aj pre Švédskeho giganta Thule.

Obojstranné otváranie, 6 bodové zámky, vystužené dno, rýchloupínací systém ( v balení aj sada pre „T" upnutie, predné ochranné protinárazové čelo, úžasný dizajn posúva tieto boxy medzi TOP boxy v celosvetovom meradle.

Rozmery: 205x84x35 cm

• kvalita
    • dizajn
    • krásne sedí na aute
    • neviem

Výborný výrobok po všetkých stránkach či dizajn,kvalita...
    Made in Slovakia ale je to bomba produkt. super!!!!!! Mám ho v bielo čiernom prevedení a je to paráda. Odporúčam , aj cena je dobrá.

• , zakúpené v Pneumatiky.sk

• Zatial vsetko v poriadku.
    • Plastova krytka na vlozku je pri minusovych teplotach nedobytna.

• Pekný,tichý,rýchlo nasaditeľný
    • odporúčam išli sme na tempomate 130-140 km/h, absolutne nebolo pocut ,že by sme mali niečo na streche.

• super box
    • absolútne nič

trošku veľký na moje auto BMW 1, ale super objem

• Box je mimoriadne tuhý,
    • tichý
    • výborne poslúžil na dovolenke
    • naozaj výborná voľba
    • krásny dizajn

• dizajn
    • tichy
    • objem
    • manipulacia

Naozaj podarený dizajn, abosolvoval som prvých 1200km, box je tichý, objemovo dostatočný. Celkovo som s ním veľmi spokojný.