Hakr Magic Line 400

TOP 25 v kategórii Strešné boxy

Hakr Magic Line 400

Spoľahlivý strešný box od brnenskej spoločnosti, ktorý poskytuje obrovský úložný priestor a vysokú nosnosť. Obojstranné otváranie s centrálnym zámkom zaistí pohodlie i bezpečnosť...
296 €
Doprava 15 €,Na sklade
Garantovaný nákup z MALL.SK

Na sklade • 1 variant35 €14 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantovDarčekPredĺžená zárukaZdarma100 % • 161 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov15 €92 % • 187 213 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Do 3 dní • Viac variantov12 €85 % • 555 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov8 €98 % • 679 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov7 €95 recenziíĎalšie informácie
Info v obchode7 €100 % • 99 recenziíĎalšie informácie

Trápite sa s nedostatkom úložného priestoru v kufri zakaždým, keď chcete s rodinou vyraziť na dlhší výlet alebo si v zimnej sezóne užiť na lyžiach či snowboarde? Strešný box Magic Line 400 od brnenskej spoločnosti Hakr sa skvelo hodí pre všetky zmieňované účely a ešte ponúkne niečo navyše. Základom je škrupina z odolného ABS plastu tvoriaca úložný priestor o objeme úctyhodných 400 litrov, kam zložíte i veľký náklad alebo 6 párov lyží či 4 snowboardy. Vďaka vystuženému dnu kovovými prvkami box zaručuje nosnosť 50 kilogramov. K pohodlnému používaniu výrazne prispeje systém otvárania z oboch strán a centrálny zámok ovládajúci trojicu bezpečných uzamykacích bodov. Poteší tiež jednoduchá a bezpečná inštalácia boxu na strechu automobilu či dvojica sťahovacích popruhov pre fixáciu nákladu.

Miesto pre veľký náklad

Strešný box ponúka vnútornú kapacitu úctyhodných 400 litrov, takže do neho bez obáv umiestnite všetko, čo sa vám nezmestilo do kufra auta, a ešte budete mať voľné miesto navyše. V zimnom období sa do boxu zmestí až 6 párov lyží či 4 veľké snowboardy. Je to možné vďaka inovatívnym kovovým výstuha s nosnosťou až 50 kilogramov.

Maximálna záťaž
50 kg
Maximálny počet lyží/snowboardov
6 / 4

• Obojstranné otváranie

• Priestranny

• Velký, priestranny rýchla montáž.
    • Super cena.
    • Pri jazde tichý.
    • Maximalna spokojnost.
    • Zatial nič.

Skvela kombinácia kvality a ceny.

Maximálna záťaž
50 kg
Maximálny počet lyží/snowboardov
6 / 4

Pohodlná manipulácia

Box sa pýši otváraním z oboch strán, čo zaisťuje pohodlnú manipuláciu s nákladom a jednoduchšiu montáž i demontáž. Pokiaľ napríklad zaparkujete blízko pri stene, nemusíte celé vozidlo preparkovať, aby ste sa dostali k nákladu. Stačí iba otvoriť veko na práve dostupnej strane.
Pohodlná manipulácia

Bezpečné zamykanie a montáž

Zámok strešného boxu môžete pohodlne ovládať z jedného centrálneho miesta. Celý mechanizmus má tri zamykacie body, ktoré vám nedovolia otočiť zámkom, pokiaľ nebudú všetky v správnej a bezpečnej pozícii. Rovnako robustné je i samotné upevnenie boxu na nosiči pomocou osem-centimetrových U-strmeňov a krídlových matíc. Poteší i dvojica fixačných popruhov na lepšie zaistenie nákladu.
Bezpečné zamykanie a montáž

Strešný box Hakr v praktických rozmeroch pre všetky Vaše potreby za vynikajúcu cenu. Moderný dizajn ladiaci s dizajnom nových automobilov. Znížené dno pre lepšiu aerodynamiku. Obojstranné otváranie, zabezpečí jednoduchšiu montáž, vykladanie a nakladanie vecí.

Centrálne zamykanie zabezpečí box počas cesty pevne uzavretý a prepravovaný náklad a box samotný ochráni proti krádeži. Pružinové vzpery, pre ľahké otváranie a zatváranie boxu. Montáž na strešný nosič pomocou U strmeňov a matíc

• Do boxu sa zmestí 6 páry lyží alebo 4 snowboardy.
  • Max. dĺžka lyží 190 cm.
  • Max. odporúčaná rýchlosť je 130 km/h.

Dokumenty

• Obojstranné otváranie

• Priestranny

• Velký, priestranny rýchla montáž.
    • Super cena.
    • Pri jazde tichý.
    • Maximalna spokojnost.
    • Zatial nič.

Skvela kombinácia kvality a ceny.

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• presne dla popisu
    • nic, ...
    • snad , len zelezne ucka na prichytenie mohli byt pogumovane .....

super , som rad, ze som neobjednal mensi , aj ked nemozem uvazovat skombinovanie napr s bicyklovym nosicom, ale na batozinu super, vrelo odporucam .
    aj ked na skladovanie si treba pripravit doma hodne vela priestroru :/

• + priestranny a siroky (mal som predtym hakr future line 340, ktory bol uzsi a vyssi, tento mi sekne viac)
    • + krasny dizajn (porovnatelny so stylom thule a urcite lepsi ako predosla seria hakr future line)
    • + otvaranie z oboch stran (len si treba davat pozor, ze vzdy musi zostat opacna strana zamknuta, lebo ja si to neuvedomil, veko sa mi zrazu zodvihlo na oboch stranach, skrizilo a mal som co robit aby som to zatvoril naspat)
    • + dno spevnene dvoma pozdlznymi kovovymi vystuhami
    • - nalepky (ako tu uz niekto pisal, nalepky zrejme rychlo odidu. po oprsani a zasnezeni ich voda podmyla, lep zbelel a zrejme casom odpadnu)
    • - plastove krytky nitov na boxe (su len nasunute a pri zavadeni o ne, casom odpadnu. mne po jednej dovolenke odpadli obe zadne)
    • - makky plast (oproti mojho predoslemu boxu future line 340 maksi material)
    • - zamok (sice trojbodoy ale drzia to len plastove diely, v starsom boxe som mal dva zamky ale bol to kov o kov)

zatial som s nim absolvoval len jednu zimnu dovolenku, mozno odvazne uz hodnotit, ale skusil som. napriek uvedenym vyhradam by som ho kupil opat.

• , zakúpené v Hakr

• Dobrý dizajn a funkčnosť, pekný lesklý lak, dostatok miesta na uloženie prepravovaých vecí, možnosť otvárať s oboch bočných strán.
    • Reklamné nálepky sa odlepujú, popruhy vo vnútri sú trochu tenké a menej kvalitné, matky držiace kufor nie sú odolné voči samovoľnému vykrúteniu (odporúčam počas cesty pravidelne kontrolovať alebo si dokúpiť nové matky a hneď vymeniť pred jazdou), celkovo systém uchytenia na rám nie je až tak dobre domyslený a počas jazdy sa môže mierne pohybovať hlavne pri bočnom vetre. Chcelo by to do vnútra ešte nejaké zarážky ktoré by bránili posunu napr. lyží. Dno je z klzkého povrchu takže veci sa môžu pohybovať za jazdy.

Celkovo je výrobok za tú cenu veľmi dobrý a má len drobné nedostatky, ktoré nie sú vážnou chybou a sú ľahko odstrániteľné pre šikovných. Zatiaľ nemám najazdených viac kilometrov takže uvidíme čo ukáže čas.

• , zakúpené v Hakr

• celkom pekne vyzerajúci box, perfektná cena, ale aj rozmer boxu je dobre nastavený. Kovové lišty na dne boxu pre tuhosť boxu sú niečo naviac oproti iným lacným boxom.
    • a ešte obojstranné otváranie je výhoda tohto boxu.
    • tých matiček a podložiek je trochu veľa na môj vkus, ale podarilo sa mi to pripraviť ku montáži za cca 15 minút. Je to ale daň za tie ostatné plusy

kto nechce dať raz toľko peňazí za Thule alebo
    Hapro a stačí mu to 2-3 x do roka, tak je to dobrá voľba podľa mňa.

Uvidíme časom koľko naozaj znesie tento model.

• , zakúpené v Hakr

• pekne vyzerá a aj objem je dostatočný
    • veľmi dobrá cena, lepšie ako kúpiť nosič na lyže
    • miestami pôsobí lacno, ale za 198 euro a takýto úžitok by ste asi lepšie nenašli

nízka cena, štandardná kvalita, vynikajúce úžitkové vlastnosti boxu. Netreba si teda za každú cenu kupovať box za 400-500 euro. Ja som ani viacej ako 200 nechcel dať.

• , zakúpené v Hakr

• -cena v porovnani s ostatnymi vyrobcami
    • -lepsi dizajn ako iny vyrobca s rovnakou cenou
    • -vlnite dno a extra hlinikova vystuz dava lepsiu pevnost dna boxu
    • - pri nie standardnyh nosicoch (Yakima Whispbar - aerodinamicky profil) je nutne zakupenie extra uchytov od Yakimi a nasledna uprava plastovych podloziek kvoli vlnitemu dnu boxu
    • - pri jazde v dazdi sa dostane voda do boxu, najskor cez vopred pripravene diery na uchytenie boxu - nutna uprava - nalepenie tesnenia

jeden s lacnejsich modelov na trhu, cena zodpoveda kvalite
    mensie nedostatky by sa dali vylepsit aj pri zachovani terajsej ceny co by definitivne prospelo pri presadeni sa na trhu.

• velkost a objem
    • otvaranie
    • tvrdy horny plast
    • dizajn
    • U strmen a snim spojena montaz
    • meksi spodny plat

Je to moj pvy box. Zatial som mal vzdy nejaky len pozicany (Thule). Kedze mam male auto - skoda roomster, potreboval som box objemny ale hlavne kratky. Hakr toto vsetko splnil. Horny plast je hruby dostatocne, uvidime ten spodny. Zda sa mi byt maksi, ale verim ze to nieco vydrzi. Otvaranie + zamky su bezchybne, jedine s montazou stravi clovek trosku viac casu. Toto je ale vykupene cenou, ktora je podla mna zatial najlepsia na trhu co sa tyka pomeru vykon / cena. Box ma papierovo velky objem, ale na aute je tak aku rat. Ja som spokojny, uvidime ako dopadne po prvej vacsej dovolenke.