Recenzie HAKR Magic Line 400

(11 z 11 ľudí považuje túto recenziu za prínosnú)

kto nechce dať raz toľko peňazí za Thule alebo
Hapro a stačí mu to 2-3 x do roka, tak je to dobrá voľba podľa mňa.

Uvidíme časom koľko naozaj znesie tento model. Zobraziť celú recenziu

Overené recenzie HAKR Magic Line 400

Ivan

Pridané: 24. januára 2017

• Velký, priestranny rýchla montáž.
  • Super cena.
  • Pri jazde tichý.
  • Maximalna spokojnost.
  • Zatial nič.

Skvela kombinácia kvality a ceny.

Progo78

Pridané: 15. augusta 2016

• presne dla popisu
  • nic, ...
  • snad , len zelezne ucka na prichytenie mohli byt pogumovane .....

super , som rad, ze som neobjednal mensi , aj ked nemozem uvazovat skombinovanie napr s bicyklovym nosicom, ale na batozinu super, vrelo odporucam .
aj ked na skladovanie si treba pripravit doma hodne vela priestroru :/

MB

Pridané: 25. januára 2016

Zakúpený v Hakr

• Dobrý dizajn a funkčnosť, pekný lesklý lak, dostatok miesta na uloženie prepravovaých vecí, možnosť otvárať s oboch bočných strán.
  • Reklamné nálepky sa odlepujú, popruhy vo vnútri sú trochu tenké a menej kvalitné, matky držiace kufor nie sú odolné voči samovoľnému vykrúteniu (odporúčam počas cesty pravidelne kontrolovať alebo si dokúpiť nové matky a hneď vymeniť pred jazdou), celkovo systém uchytenia na rám nie je až tak dobre domyslený a počas jazdy sa môže mierne pohybovať hlavne pri bočnom vetre. Chcelo by to do vnútra ešte nejaké zarážky ktoré by bránili posunu napr. lyží. Dno je z klzkého povrchu takže veci sa môžu pohybovať za jazdy.

Celkovo je výrobok za tú cenu veľmi dobrý a má len drobné nedostatky, ktoré nie sú vážnou chybou a sú ľahko odstrániteľné pre šikovných. Zatiaľ nemám najazdených viac kilometrov takže uvidíme čo ukáže čas.

Milan

Pridané: 6. decembra 2015

Zakúpený v Hakr

• celkom pekne vyzerajúci box, perfektná cena, ale aj rozmer boxu je dobre nastavený. Kovové lišty na dne boxu pre tuhosť boxu sú niečo naviac oproti iným lacným boxom.
  • a ešte obojstranné otváranie je výhoda tohto boxu.
  • tých matiček a podložiek je trochu veľa na môj vkus, ale podarilo sa mi to pripraviť ku montáži za cca 15 minút. Je to ale daň za tie ostatné plusy

kto nechce dať raz toľko peňazí za Thule alebo
Hapro a stačí mu to 2-3 x do roka, tak je to dobrá voľba podľa mňa.

Uvidíme časom koľko naozaj znesie tento model.

L.Markovič

Pridané: 16. novembra 2015

Zakúpený v Hakr

• pekne vyzerá a aj objem je dostatočný
  • veľmi dobrá cena, lepšie ako kúpiť nosič na lyže
  • miestami pôsobí lacno, ale za 198 euro a takýto úžitok by ste asi lepšie nenašli

nízka cena, štandardná kvalita, vynikajúce úžitkové vlastnosti boxu. Netreba si teda za každú cenu kupovať box za 400-500 euro. Ja som ani viacej ako 200 nechcel dať.

Richard

Pridané: 22. októbra 2015

Zakúpený v Hakr

• cena v porovnani s ostatnymi vyrobcami
  • lepsi dizajn ako iny vyrobca s rovnakou cenou
  • vlnite dno a extra hlinikova vystuz dava lepsiu pevnost dna boxu
  • pri nie standardnyh nosicoch (Yakima Whispbar - aerodinamicky profil) je nutne zakupenie extra uchytov od Yakimi a nasledna uprava plastovych podloziek kvoli vlnitemu dnu boxu
  • pri jazde v dazdi sa dostane voda do boxu, najskor cez vopred pripravene diery na uchytenie boxu - nutna uprava - nalepenie tesnenia

jeden s lacnejsich modelov na trhu, cena zodpoveda kvalite
mensie nedostatky by sa dali vylepsit aj pri zachovani terajsej ceny co by definitivne prospelo pri presadeni sa na trhu.

Michal Liska

Pridané: 27. apríla 2015

• velkost a objem
  • otvaranie
  • tvrdy horny plast
  • dizajn
  • U strmen a snim spojena montaz
  • meksi spodny plat

Je to moj pvy box. Zatial som mal vzdy nejaky len pozicany (Thule). Kedze mam male auto - skoda roomster, potreboval som box objemny ale hlavne kratky. Hakr toto vsetko splnil. Horny plast je hruby dostatocne, uvidime ten spodny. Zda sa mi byt maksi, ale verim ze to nieco vydrzi. Otvaranie + zamky su bezchybne, jedine s montazou stravi clovek trosku viac casu. Toto je ale vykupene cenou, ktora je podla mna zatial najlepsia na trhu co sa tyka pomeru vykon / cena. Box ma papierovo velky objem, ale na aute je tak aku rat. Ja som spokojny, uvidime ako dopadne po prvej vacsej dovolenke.

Lukáš Ladomerský

Pridané: 23. februára 2015

Zakúpený v Hakr

• Obojstranné otváranie a kovové lišty na spodku boxu.
  • Veľmi pekný dizajn. Veľký objem aj pre lyžiarky okrem lyží a snowboardov.
  • Náročnejšia montáž na nosič krídlovými matičkami, ale je to vykúpené super cenou.

Praktická truhla za super peniaze.

Thule Pacific 500

Thule Pacific 500